Karamürsel'de Kütüphane Haftası Kütüphane’de Kutlandı

Karamürsel'de ‘Küresel Anlayış ve Kütüphaneler’ temalı 52. Kütüphane haftası kutlama etkinlikleri kapsamında Karamürsel İlçe Halk Kütüphanesinde program düzenlendi.

Karamürsel'de Kütüphane Haftası Kütüphane’de Kutlandı Karamürsel Haber

Program Karamürsel İlçe Halk Kütüphanesi Müdür Vekili Gevher Kösali tarafından açılış konuşmasıyla başladı ardından Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yaptı. Kaymakam Narinoğlu yapmış olduğu konuşmada okumanın ve okutmanın önemine değinerek, kitap okumaya daha çok zaman ayrılması gerektiğini söyledi. Kaymakam Narinoğlu’nun konuşmasının ardından Karamürsel İlçe Kütüphanesinde en çok kitap alıp okuyan yetişkin ve çocuklar teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle onurlandırılırken, sıra dışı okurlar slayt gösterisi ve güncel kitap tanıtımı sergisinin ardından program sona erdi.

 

Karamürsel İlçe halk Kütüphanesinde yapılan programa Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Özarslan, Kocaeli İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Üğüten, daire amirleri okul müdürleri, öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme