Yalova Okullar Arası Spor Müsabakalarına Altınova Damgası

Yalova genelinde özellikle okullar arası turnuvalarda birçok başarılara imza atan Altınova ilçesi bir yeni başarıya daha imza attı.

Yalova Okullar Arası Spor Müsabakalarına Altınova Damgası Altınova Haber

Altınova İmam Hatip ortaokulu, Genlik ve Spor Yalova İl Müdürlüğü’nce düzenlenen masa Tenisi Turnuvası’nda Küçükler Kategorisi il 2’ncisi oldu.

BÖLGELERDE TEMSİL EDECEK

Altınova İmam Hatip Orta Okulu, ilk defa katıldığı Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası’nda Küçükler Kategorisi’nde 2’inci olarak bölge şampiyonansa katılma hakkı kazandı. Altınova İHO, Mayıs ayında düzenlenecek olan bölge şampiyonasında Yalova’yı temsil edecek.

Önemli bir başarıya imza atan Altınova İHO öğrencileri, Okul Müdürü Hakkı Bahadır ile birlikte Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar’ı ziyaret ederek mutluluklarını paylaştılar.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme