Ahşap Boyama Kursiyerlerinden Muhteşem Eseler

Altınova Belediyesi tarafından bayanlara yönelik açılan ahşap boyama ve geleneksel el sanatlar kursunda kursiyerler birbirinden güzel eserlere imza atıyorlar.

Ahşap Boyama Kursiyerlerinden Muhteşem Eseler Altınova Haber

El Sanatları Eğitmeni Reyhan Kamçı tarafından verilen kurslara katılan Altınovalı bayan kursiyerler, birbirinden güzel eserler üretiyorlar.

TEŞEKKÜR

18 kursiyerin eğitim gördüğü kurslarda çalışmaların çok başarılı geçtiğini söyleyen El Sanatları Eğitmeni Reyhan Kamçı, “Bize bu imkanı sağlayan ve her türlü desteği veren Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a teşekkür ederiz” dedi.
BAŞARILI ÇALIŞMALAR

Kurslara katılan Altınovalı bayanların birbirinden güzel ve başarılı eserler ortaya çıkarttığını söyleyen Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Artık misafirlerimize ve gittiğimiz yerlerde muhataplarımıza kursiyerlerimizin yaptığı eserleri hediye ediyoruz. Kursiyerlerimizin yaptığı el emekleri büyük beğeni topluyor. Halkımızın faydalı uğraşlar içinde olması bizim için oldukça önemli” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme