Okulda deprem ve tatbikatı

Yalova Altınova Anadolu Lisesi’nde Yalova MAG-Der tarafından deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

Okulda deprem ve tatbikatı Altınova Haber

Altınova Anadolu Lisesi’nde Yalova Mahalle Afet Gönüllüleri Derneği (Yalova MAG-DER) tarafından deprem tatbikatı gerçekleştirildi.

ÖNEMLİ BİLGİLER VERİLDİ

Tatbikatla ilgili bilgi veren Altınova Anadolu Lisesi Müdürü Ercan Gökkaya, “Okulumuzda öğrencilerimize ve tüm personelimize yönelik olarak Deprem anında nasıl bir hareket tarzı oluşturmamız gerektiği konusunda, Yalova MAG-DER üyeleri ile birlikte deprem tatbikatı yaptık. Tatbikatta ilk olarak sınıflarda afet bilinci ile ilgili eğitimler gerçekleştirdik. Ardından deprem anında yapılacaklar ve deprem sonrası binanın nasıl tahliye edileceği ile ilgili olarak yaralıların tahliyesi konusunda tatbikatlarımızı gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı Yalova MAG-DER üyelerine teşekkür ederiz” dedi.


Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme