Karamürsel’in çevreci adamına alkışlar

Aslan yattığı yerden Belli Olur muş güzel bir atasözü aslında ama kim ne kadar bu atasözüne uyuyor bizce çok az kişiler.

Karamürsel’in çevreci adamına alkışlar Kulağımıza Gelenler

Karamürsel Sahilinde dolaşmayanınız yoktur. Her sabah işçiler tarafından süpürülen ve temizlenen sahilimiz ertesi sabah temizlenene kadar bir anda çöp yığını haline geliveriyor.

Çekirdek kabuklarından oluşan dağlar, kağıtlar ve boş pet şişelerle birlikte poşetler. Neden biz insanlardan kaynaklanmış görüntüler.

İşte Karamürsel’de her sabah köpeği ile yürüyüş yapan bir çevreci Karamürselli hiç üşenmeden gocunmadan biz insanların denize ve sahile attığı o poşet ve pet şişeleri alıp çöp kutusuna atması oraları kirletenlere de bir bakıma örnek olması demek diyeceğim ama nerede onu anlayacak insanlar diyeceksiniz haklısınız sahilimizi kirletenlere yuh olsun diyor Böyle çevreci kişileri de tebrik ediyoruz ve de alkışlar bu çevreci vatandaşımıza

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme