3 Kitap Getir Pizzayı Götür

Karamürsel Halk Kütüphanesinin düzenlemiş olduğu kitap toplama kampanyası gün geçtikçe daha da büyüyerek ilçemizde herkesimin dikkatini çekmeye devam ediyor.

3 Kitap Getir Pizzayı Götür Karamürsel Haber

Karamürsel Halk Kütüphanesinin düzenlemiş olduğu kitap toplama kampanyası gün geçtikçe daha da büyüyerek ilçemizde herkesimin dikkatini çekmeye devam ediyor.Özellikle Karamürsel kütüphane müdiresi Saba Tezcan han fendinin büyük girişimleri ile ilçemiz kütüphanesi sürekli olarak gündemde tutuluyor.Son olarak  ilçemizde faaliyet gösteren Snoppy Pizza'nın işletme sahibi olan Serdar Karahasanoğlu beyefendinin de katkıları ile daha ileri bir boyuta taşınan kitap toplama kampanyası büyükte takdir topladı.Karamürsel Kaymakamlığı Daire Müdürleri'nin de katılımı ile gerçekleşen açılışta: '3 kitap getir bir dilim pizza götür' sloganı ile pizzalar ikram edildi. Tüm Karamürsel halkının kampanyaya katılımını bekliyoruz diyen Karahasanoğlu amacımız Karamürsel’e güzellik ve renk katabilmek bunun için kendimi sorumlu hissederek bu kampanyaya katıldım dedi. Kampanya 20 Mart- 20 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacaktır bütün Karamürsel halkı davetlidir.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme