Acı Haberler Peş Peşe Geldi 5 Şehit 20 Yaralı

Yüksekova'da meydana gelen patlamada 2 polis ile 1 asker şehit oldu. Mardin ve Nusaybin'deki operasyonlarda da 2 şehidimiz var. Hain saldırılarda 20 de yaralı var.

Acı Haberler Peş Peşe Geldi 5 Şehit 20 Yaralı Bölgesel

Mardin'in Nusaybin ilçesinde teröristlerin tuzakladığı el yapımı patlayıcı, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirilmiş, saldırıda 1 asker şehit olmuş, 6 asker yaralanmıştı. Hemen ardından 1 şehit haberi de Mazıdağı ilçesinden gelmişti. Mardin'in Mazıdağı ilçesi yakınlarında PKK'lı teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda 1 polis şehit olmuş, 5 polisde yaralanmıştı.

Peş peşe gelen şehit haberleri sonrası bir acı haber de Yüksekova'dan geldi.

2 POLİS VE 1 ASKER ŞEHİT, 9 YARALI

Hakkari Yüksekova'da devam eden barikat ve hendek operasyonları sırasında meydana gelen patlamada 2 polis ile 1 asker şehit düştü. Patlamada 9 güvenlik görevlisi de yaralandı.


YOLA DÖŞENEN PATLAYICI İNFİLAK ETTİRİLDİ

Saldırı, öğle saatlerine doğru Cengiz Topel Caddesi Eski Cezaevi Kavşağı yakanlarında meydana geldi. Güvenlik güçlerine ait zırhlı aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristler tarafından yola döşenen patlayıcı infilak ettirildi. Patlamada, 2 polis ve 1 asker şehit olurken, polis ve askerlerden oluşan 9 kişi de yaralandı.


Yaralı bazı askerlerin Hakkari Devlet, bir bölümü de Yüksekova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldıkları bildirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme