Karamürsel Ak Parti Kadınları 18 Mart Anma Programı

Karamürsel Ak Parti Kadınları 18 Mart Çanakkale Şehitleri İçin Anma Programı Düzenledi.

Karamürsel Ak Parti Kadınları 18 Mart Anma Programı Karamürsel Haber

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 101. yıldönümü nedeniyle Ak Parti Kadın Kolları İlçe teşkilat binasında Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, yönetimi mahalle başkanları ve Karamürselli kadınların katılımıyla şehitlerimiz için anma programı gerçekleştirdi.

AYRINTILI HABER GAZETENİZ KIRKBİRBUÇUK KARAMÜRSEL'DE BAYİLER'DE

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 101. yıldönümü nedeniyle Karamürsel Ak Parti İlçe Binasında programın açılışı konuşmasını Karamürsel Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın yaparak, ‘Çanakkale ruhunun yaşatılması gerektiğini belirtti.

 

Aydın’ın konuşmasının adından ‘şehitlerimiz için ve son zamanlarda haince saldıralar da hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Kuran'ı Kerim okundu. Çanakkale Zafer'i ile ilgili sinevizyon gösterimi yapılarak program son bulurken konuklara helva dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme