Sağlık Çalışanlarının14 Mart Tıp Bayramlarını Kutladı

Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel yönetimi ve Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi ve sağlık çalışanlarını ziyaret edere, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.

Sağlık  Çalışanlarının14 Mart Tıp Bayramlarını Kutladı Karamürsel Haber

Karamürsel Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Metin Balatlı’yı ve hastanede görev yapan doktor ve sağlık çalışanlarının ziyaret eden Karamürsel Ak Parti İlçe Başkanı Recep Demirel, yönetimi ve Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın başta Başhekim Dr. Metin Balatlı ve tüm çalışanların 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlarken burada bir konuşma yapan İlçe Başkanı Recep Demirel; ‘Bütün doktorların, sağlık personelinin, sağlıkta çalışan herkesin Tıp Bayramını kutluyorum. Özellikle sağlık kesiminde çalışan arkadaşlarımız için bugün çok özel ve anlamlı bir gün. Buruk bir bayram ziyareti geçiriyoruz.

 

Malum, geçtiğimiz gün çok ciddi bir terör saldırısıyla yine yüreklerimize ateş düştü. Vefat eden herkese öncelikle Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Allah bir daha bize böyle üzücü şeyler yaşatmasın temennisi içerisindeyim. Hepimiz çok üzüldük ama bugünlerin geçeceğini biliyoruz Çok zor bir süreçten geçiyoruz’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme