Kaymakamlık Müdürleri Karamürselde toplandı

Kocaeli’ndeki Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürleri Karamürsel’de toplandı Karamürsel’in ev sahipliğinde Kocaeli’ndeki 12 ilçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürleri, Kalyon Cafe’de aylık koordinasyon toplantısında bir araya geldi.

Kaymakamlık Müdürleri  Karamürselde toplandı Karamürsel Haber

Kocaeli’ndeki Kaymakamlık Yazı İşleri

Müdürleri Karamürsel’de toplandı

Karamürsel’in ev sahipliğinde Kocaeli’ndeki 12 ilçe Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürleri, Kalyon Cafe’de aylık koordinasyon toplantısında bir araya geldi.

Har ay bir ilçe Kaymakamlık Yazı İşleri tarafından ev sahipliği yapılan koordinasyon toplantısı Karamürsel ilçesinde gerçekleştirildi. 12 ilçe Kaymakamlık Yazı İşleri müdürleri ve İl Yazı İşleri Müdürü İsmail Akbıyık’ın katıldığı toplantı ilk önce kahvaltıyla başladı kahvaltının ardından ev sahipliği yapan Karamürsel Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Yüksek Türközü, açılış konuşmasının ardından yazı işleri müdürleri kanunlar ve işleyişi, karşılaşılan sorunlar üzerinde bilgi alış verişinde bulunarak yapılması gerekenler üzerinde detaylı şekilde konuşulurken bir dahi toplantının Kartepe İlçesinde yapılmasına karar verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme