Karamürsel Halk Eğitim’deki Öğretmenlerden Ortak Çalışma

Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda görevli öğretmenler yıl sonu sergileri açılışında protokole verilmek üzere ortak hep birlikte çalışarak çeşitli hediyeler hazırladılar.

Karamürsel Halk Eğitim’deki  Öğretmenlerden Ortak Çalışma Karamürsel Haber

Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda görevli öğretmenler yıl sonu sergileri açılışında protokole verilmek üzere ortak hep birlikte çalışarak çeşitli hediyeler hazırladılar. El Sanatları Sınıfında bir araya gelen Karamürsel Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda görevli öğretmenler el emeği, göz nuru çeşitli ahşap boyamalar yaparak bu yıl sonu kurslarının sonunda sergilerinin açılışlarına katılacak olan protokole hediyeler hazırlayarak öğretmenler arasındaki dayanışmayı da ortaya koyarak herkese örnekte oldular.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme