CHP Heyetinden Karamürsel Ziraat Odası'na Ziyaret

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ve ilçe yöneticilerinden oluşan heyet, Karamürsel Ziraat Odası Başkanı Memduh Birinci’yi ziyaret etti.

CHP Heyetinden Karamürsel Ziraat Odası'na Ziyaret Siyaset

AYRINTILI HABER GAZETENİZ KIRKBİRBUÇUK TA BAYİLERDE

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ve ilçe yöneticilerinden oluşan heyet, Karamürsel Ziraat Odası Başkanı Memduh Birinci’yi  ziyaret etti. Ziyarette konuşan Karamürsel Ziraat Odası Başkanı Memduh Birinci, Tarım sıkıntılı git gide geriliyor, elimizdeki sanayiyi kaybettik şimdi elimizde tek bir tarım kaldı. Marketle üretici arasındaki çizgi dengelenmeli diyen Memduh Birinci, ‘Küçük aile işletmeleri desteklenmeli, büyük işletmeciler desteklenerek küçük işletmeler öldürülürse ülkemizde maalesef sebzecilik bitti şimdide hayvancılık bitiyor, hayvancılık ve seracılık mutlaka desteklenmeli, çiftçinin sorunlarını birlikte çözmeliyiz’ ifadelerini kullandı.

CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ise özellikle çiftçilerin çözümü konusunda sorunların ilgili makamlara taşınmasında çaba sarf edeceklerini belirterek ‘Bunu siyaset olarak yapmayacağız, bunu çiftçinin daha fazla üretmesi için yapacağız’ diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme