Evi yanan 2 aileye Kızılay sahip çıktı

Evi yanan 2 aileye Kızılay sahip çıktı Karamürsel’de evleri yanan iki aileye Türk Kızılayı Karamürsel Şubesi sahip çıktı. Kızılay tarafından ailelere gıda ve eşya yardımı yapıldı.

Evi yanan 2 aileye Kızılay sahip çıktı Karamürsel Haber

Karamürsel Akpınar ve Hacı Ömer Ağa mahallerinde çıkan yangınlarda evleri yanan Fatma Küçükaydın ile Şükrü Damar’a ve ailelerine Türk Kızılayı Karamürsel Şubesi sahip çıktı. Kızılay tarafından iki aileye mutfak seti, ısıtıcı, 4 adet pike, 13 adet havlu, 2 gıda kolisi ve kavurma yardımı yapıldı. Türk Kızılayı Karamürsel Şube Başkanı Yusuf Alemdar ve yönetimi, evi yanan ailelere yardımları şube binasında teslim etti. Alemdar yaptığı konuşmada, Karamürsel’de evi yanan ailelerinin mağduriyetini Ankara’daki genel merkezlerine bildirdiklerini dile getirerek, “İvedilikle bize bu yardımları gönderdiler” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme