Durak Var, Bank YOK !

Karamürsel'de bulunan duraklarda bankların olmamasından dolayı mağdur olan yaşlılar ve öğrenciler, duraklarda bank yapılması için yetkilileri göreve çağırdı.

Durak Var, Bank YOK ! Kulağımıza Gelenler

PAYLAŞ - SESİNİ DUYURMAYAN HALK EZİLMEYE MAHKUMDUR.

 

Karamürsel'de ki duraklarda bankların olmaması ve durakların kapalı olmamasından dolayı mağdur olan başta yaşlı ve öğrenciler, ayakta, yol kenarında ve esnafın verdiği sandalyelerde oturup otobüs beklemek zorunda kalıyor.

 

Whatsupp ihbar hattımızdan bize ulaşan büyük mağduriyet yaşadıklarını belirten şikayetçi vatandaşımız yaşlı amcalar ve teyzelerin ayakta bekleyemediklerini, öğrencilerin yol kenarlarında oturarak tehlike saçtığını ifade etti.

 

Son olarak Büyük Şehir Belediyesi ve Karamürsel Belediyesi tarafından en kısa zamanda bu durakların eksiklerinin çözülmesi ve halkın mağduriyetinin giderilmesini istediler.

BuberGroup olarak bize halkın sesi olmamızda yardımcı olan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

Whatsupp ihbar hattı : 0532 253 28 39 - 0543 243 14 43 Sabit telefon : 0262 452 88 60

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme