Başkan Yıldırım'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yayınladığı mesajla kutladı.

Başkan Yıldırım'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı Karamürsel Haber

Başkan Yıldırım, yayınladığı mesajda; “Hayatımızın her noktasında yer alan kadınlarımız, hiçbir fedakârlıktan çekinmeyerek modern ve çağdaş Türkiye’nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Hangi koşulda olursa olsun kadınlarımız ayrı bir misyon üstlenmiş, üstlendiği bu misyonun gereklerini en üst seviyede yerine getirmiştir.

Türk kadını, eğitimden, sağlığa, ev hayatından, iş dünyasına kadar her alanda üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirerek modern Türkiye'nin simgesi ve Cumhuriyetin en büyük teminatı olmuşlardır. ‘Her başarılı erkeğin ardında mutlaka bir kadın vardır’ sözünde olduğu gibi, hayatımızın ilk başlangıcından son anına kadar varlıklarıyla bizleri onurlandıran, hayatımıza, geleceğimize yön veren, hayatlarının her anında büyük fedakarlıklar yapan, bizlere destek olan değerli kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum”.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme