Demir Apartmanı Karamürsel Belediyesinden Şikayetçi

Demir Apartmanı Karamürsel Belediyesinden Şikayetçi Kulağımıza Gelenler

Karamürsel Belediyesinin başlattığı kaldırımların yenilenmesi uygulamasından Karamürsel Salı Pazarı mevkiindeki Demir Apartman sakinleri şikayetçi.

Karamürsel Belediyesi tarafından yaptırılan bir firmaya yaptırılan Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Akif Ersoy Bulvarı (Salı Pazarı) kaldırım yenileme çalışması sırasında Demir Apartmanı girişindeki kapı altındaki ve duvardaki mermer ile doğalgaz kutusuna zarar verilmesi ve bu zararı, kaldırımı yapan firma yetkilileri ile Karamürsel Belediyesine defalarca söylenmesine karşılık yapılmasına karşılık Deniz Apartman sakinleri şikayetçi. Bir yandan yaparken bir yandan zarar verilmesi iyi bir çalışma olmadığını belirten apartman sakinleri apartmana verilen zararın yapılmasını istiyor.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme