Öfkeli Damat Kendisini ve 3 Kişiyi Öldürdü

Gölcük Hasaneyn'de öfkeli damat dehşeti yaşandı. Ziya Karakoyun isimli damat, önce eşi Fatma Karakoyun'u, sonra kayınvalidesi Emine

Öfkeli Damat Kendisini ve 3 Kişiyi Öldürdü Bölgesel

Gölcük Hasaneyn'de öfkeli damat dehşeti yaşandı. Ziya Karakoyun isimli damat, önce eşi Fatma Karakoyun'u, sonra kayınvalidesi Emine Baştan ile kayınçosu Soner Baştan'ı silahla vurarak öldürdü. Karakoyun daha sonra silahla kendi yaşamına son verdi.

 

BUGÜN BOŞANACAKLARMIŞ

Dehşet verici olayla ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. Boşanmak isteyen eş Fatma Karakoyun, yaklaşık 10 gün önce babaevine gitti. Edinilen bilgi ve iddialara göre; Fatma Karakoyun, eşi Ziya Karakoyun'dan boşanmak için bugün mahkemede duruşmaya katıldı. Yine bir diğer iddiaya göre; Ziya Karakoyun'un kendisinden boşanmak isteyen Fatma Karakoyun ve ailesini ölümle tehdit ettiği öğrenildi.

 

TARLA BAKMAYA GİTMİŞLER

Fatma Karakoyun ve ailesi Tarla bakmaya gittikleri sırada, Merhumenin eşi ve 2 arkadaşı kiraladıkları araçla mesire alanının yanındaki bölgeye geldi, eşi yanındakileri bırakarak ailenin yanına gitti. Olay ondan sonra ceyran etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme