Temel atmaya gittiler dönerken büyük tehlike atlattılar!

Temel atmaya gittiler dönerken büyük tehlike atlattılar! Kulağımıza Gelenler

Geçtiğimiz hafta Karamürsel’de yapımına başlanacak, Karamürsel İhsaniye Barajı ile Karamürsel İnebeyli Göleti'nin temel atma töreni yoğun kar yağışı altında sinevizyonla bağlanarak Kocaeli’ndeki hazırlanan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun katılımıyla Süleyman Demirel Kültür Merkezinde (SDKM) yapıldı. Sabah erken saatlerinde Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu önderliğinde Karamürsel Başdeğirmen Atış Poligonun bulunduğu yerde İzmit’te canlı bağlantılı olarak temel atma törenine katılmak amaçlı Karamürsel’deki daire amirleri ve müdürleri bir minibüse binerek temel atma alanına gidildi yaklaşık üç saat sonrasında temel atma töreni sonlanarak geri dönüş yolunda ve havanında yoğun kar yağışı olması nedeniyle minibüs bir anda kaymaya başladı, uçuruma yaklaşık iki metre kala durabildi.

Minibüsten inen amir ve müdürler kayan minibüsü iteleyerek minibüs yola devam etti. Amir ve müdürler büyük tehlike atlatmış oldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme