Gazanfer Bilge Sevgi Evi İçin İhale Düzenlenecek

Gazanfer Bilge Sevgi Evi’ne 36 bakım personeli alınacak Gazanfer Bilge Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda iki yıl süreyle 30 lise ve dengi okul mezunu, 6 yüksek okul mezunu olmak üzere toplam 36 kişilik bakım personeli hizmet alımı için ihale açtı. İhale, 16 Şubat Pazartesi günü saat 14.00’te Karamürsel’deki yuvada yapılacak. İhale dokümanı 150 TL karşılığında temin edilebilecek. İhalenin yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olduğu duyuruldu.

Gazanfer Bilge Sevgi Evi İçin İhale Düzenlenecek Sağlık

Gazanfer Bilge Sevgi Evi’ne 36 bakım personeli alınacak

Gazanfer Bilge Sevgi Evleri Çocuk Yuvası’nda iki yıl süreyle 30 lise ve dengi okul mezunu, 6 yüksek okul mezunu olmak üzere toplam 36 kişilik bakım personeli hizmet alımı için ihale açtı. İhale, 16 Şubat Pazartesi günü saat 14.00’te Karamürsel’deki yuvada yapılacak. İhale dokümanı 150 TL karşılığında temin edilebilecek. İhalenin yerli ve yabancı tüm isteklilere açık olduğu duyuruldu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme