Kim Bu Elinde Çekiçli, Karmaskeli Adam

Karamürsel Sokaklarında ‘Elinde Çekiç Kafasında Kar Maskeli’ dolaşan vatandaş Karamürsellileri tedirgin etti

Kim Bu Elinde Çekiçli, Karmaskeli Adam Karamürsel Haber

Şu aralar Karamürsel cadde ve sokaklarında dolaşan kar maskeli bir vatandaş görenleri tedirgin etti. Karamürsel’in çeşitli cadde ve sokaklarında bir anda elinde çekiç kafasında kar maske ayağında terlikle, yeşil kabanla dolaşan bir vatandaş Karamürsellileri tedirgin etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Önder @Zararsız

24 Şubat 2016 14:41

Furkan öztürk zararsız yabancı değil :))

Vatandaş @Çok fuzulisiniz.

23 Şubat 2016 16:46

ne kadar gereksiz haberler yapıyorsunuz furkanı tanımıyorrmusunuz. -------------------------------------- Cevap : Sayın Vatandaş. bak ne güzel söylüyorsunuz. Furkan'ı tanımıyormusunuz diye, tanımayanlar'da tanısın KORKMASIN ! Madem Karamürsel'in yerlisi madem herkes tanıyor DİKKATİNİZİ ÇEKTİ Mİ YOLDA TEK BAŞINA YÜRÜYOR ÇARŞI MEYDANINDA HERKES KORKUYOR !!!

TEVHİD TAĞUT @Psiko

23 Şubat 2016 07:37

Bu arladaşın psikolojisi bozuk kimseye zararı olmaz gezer dolaşır kaldırın bence bu paylaşımı. -------------------------------------------- Yöneticinin Cevabı : Bakın ne güzel anlatmışınız Tevhid bey sizin gibi bilgi paylaşımında bulunanları okuyan okuyucularımızda zararsız olduğunu anlayacaktır. Bunda kötü bir niyet yok.

FATİH FIRAT @ALET ETMEYİN

22 Şubat 2016 21:53

HABER OLSUN DİYE İNSANLARI FİŞLEMEYİN O ÇOCUGU TANIYORUM KENDİ HALİNDE EFENDİ KİMSEYE ZARARI DOKUNMAZ BÜYÜGÜNÜ SAYAN KÜÇÜGÜNÜ SEVEN BİRİSİ KENDİNİZE BAŞKA MALZEME ARAYIN ------------------------------------------- Cevap : Sayın Fatih : Tanımayanlar KORKMAYA DEVAM ETMESİN DİYE BU HABERLER.

murat başuç @Haklısınız

22 Şubat 2016 17:01

Haberiniz çok iyi olmuş, furkandan korkup kaçanlarda tanımış oldu haberiniz sayesinde zararsız olduğunu ve korkulmaması gerektiğini öğrendi

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet