Havalar Değişti, Yağmur Geliyor 5 Günlük Hava Durumu

Meteroloji genel merkezinden aldığımız bilgilere göre Cuma günü ilçemizi yağmur etkisi altına alacak.

Havalar Değişti, Yağmur Geliyor 5 Günlük Hava Durumu Karamürsel Haber

Karamürsel'de mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları yağmurunda etkisiyle az da olsun düşecek. İlde yarından itibaren yağışlı hava kültesi etkili olmaya başlayacak.

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü verilerine göre bugün havanın parçalı bulutlu en yüksek sıcaklığın 16, en düşük ise 9 derece olacağı tahmin ediliyor.

Yarından itibaren ise yağışlı havanın etkisini göstermeye başlayacağı ve sıcaklıkların en yüksek 12 en düşük ise 8 derece olması bekleniyor.

Cumartesi ve Pazar günüde etkili olacak yağışlı hava kütlesi Pazartesi günü yerini güneşe bırakacak. Pazartesi günü havanın parçalı bulutlu olması tahmin edilirken sıcaklıklarında en yüksek 15 en düşük ise 6 derece olması bekleniyor.

 

BEŞ GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme