Karamürsel’den Milli Takıma İki Sporcu

Alanya’da yapılan gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonasında başarılı oldu.

Karamürsel’den Milli Takıma İki Sporcu Spor

Kocaeli Kıvanç Gençlik ve Spor Kulübü öğrencilerinden ve Karamürselli olan  Halil İbrahim Sağlam ve Nisa Özkaya Mili Takıma katılarak, Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvasında (TÜRKİŞ Open) gururumuz oldular.

14 - 17 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılan Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası (TÜRKİŞ Open) milli gururu yaşatan, Nisa Özkaya, ‘hedefimde dünya şampiyonluğu var. Hocamın ve ailemin bana destek olan takım arkadaşlarımın yüzünü güldürecek öncelikle hocamın hakkını ödeyemem gecesini gündüzünü katıp bizlere her konuda destek olan çalıştıran maddi manevi hep yanımızda olan hocamız İsa Gündağ’a takım arkadaşlarımın adına teşekkür ederim dedi.

Antrenör İsa Gündağ, ‘2016 yılına iyi başladık öncelikle sporcularımı kutluyor başarılarının devamını diliyorum başarı birliğimizden ve sevgimizden oluşuyor bu başarıya katkı sağlayan ve gerçekten sporun her dalına destek olan sayın il müdürümüz Muzaffer Çintimar’a ve ekibine teşekkür ederim dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme