Karamürsel İHO’da dersliklere teşekkür

Karamürsel protokolü, ikinci eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Karamürsel İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenen törene katıldı.

Karamürsel İHO’da dersliklere teşekkür Eğitim

Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır’dan oluşan heyet, Karamürsel İHO’da sınıfları dolaştı, yetkililer ve öğrencilerle sohbet etti.

Karamürsel İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, yaptığı konuşmada, İmam Hatip Ortaokuluna ek derslik yaparak öğrencileri ikili eğitim sisteminden tekli eğitim sistemine geçiş yapmalarını sağlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a teşekkür etti.

Çakır, daha sonra eğitim ve öğretime yaptığı desteklerden dolayı Kaymakam Ahmet Narinoğlu ve Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a çiçek ve tablo hediye etti. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İmam Hatip Ortaokuluna 2014-5015 eğitim öğretim yılında 6, 2015-2016 eğitim öğretim yılında 4 olmak üzere toplam 10 derslikli yeni ek yapı yapımına katkı sundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme