Karamürsel'in En çılgın dönercisi açıldı

Karamürsel'in en çılgın dönercisi  Çılgın Tombik Döner kapılarını halka açtı.

Karamürsel'in En çılgın dönercisi açıldı Karamürsel Haber

Karamürsel'in en çılgın dönercisi  Çılgın Tombik Döner kapılarını halka açtı. İş yerinin açılışına Karamürsel Belediye Başkan Vekili Recep Özbakır, Belediye Meclis Üyeleri Hasan Tural, Ahmet Çalık, ilçe esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

DUALAR İLE AÇILDI

İş yeri işletmecisi İsmail Şen açılışa katılan protokol ve vatandaşlara teşekkürlerini sunarak amacımız bu güzel ilçemizde halkımıza kaliteli hizmet vermek.Yeni açtığımız bu iş yerimizde gerek ekipman olarak olsun gerekse kadromuz olarak bu sektörde yılların deneyimi olan ve sektörün tüm inceliklerini bilen bu doğrultuda en iyi malzeme ,en iyi servis ve en hijyenik çalışma anlayışımızla Karamürsel halkının hizmetine başlamak beni ve bütün ekibimi çok mutlu etti.Dualarla açıp başladığımız bu işimizde elimizden gelen bütün özveri ile siz Karamürsel halkına en iyi hizmeti sunacağız.

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

Çılgın Tombik Döner markası kalitenin ve güvenin birleşme noktasıdır.Bu nedenle iş yerimizde kullandığımız bütün ürünler birinci kalitedir ben ve ekibim kaliteli hizmetin'de insanlara uygun fiyatlara sunula bileceğini Karamürsel halkına göstereceğiz.Bütün Karamürsel halkını yeni açılan yerimize bekliyoruz.

Adres:Cumhuriyet caddesi No:25/B  ( Gülen Eczanesi yanı )

İletişim :  0541 534 1800, (0262) 454 1600

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme