Karamürsel’de Asfalt Atağı

Karamürsel Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Karamürsel’de asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Karamürsel’de Asfalt Atağı Karamürsel Haber

Ayrıntılı Haber Gazeteniz KırkBirBuçuk'da Bayilerde.

Ulaşımda sürücü ve yolcuların keyifli bir şekilde yol almasını sağlamak, kentin her köşesindeki yolları otoyol standardına kavuşturmak amacıyla  Karamürsel Belediyesi ilçe merkezinde ki ve uzak mahallelerdeki yolları yenilemeye devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Kayacık Mahallesi 2235.sokak, Hayat Sokak, Mimar Sinan Caddesi, Özdemir Sokak, 223.cadde, 2247.sokak,  Dereköy Mahallesi Mehmet Oktav Sokak, Dereköy Mahallesi 93.sokak, Yaşar Doğu  Caddesi, Halil Mutlu Sokak, 57.sokak, İsmet Atlı Sokak, 4 Temmuz Mahallesi Hayri Savdert Sokak,  Ereğli Mahallesi Begonya Sokak, İpek Sokak, Kumyalı Caddesi, Piyelapaşa Bulvarını sıcak asfaltla kapladı.

Ayrıca, Kız Meslek ve Kız Teknik Lisesi, Necdet Calp İlkokulu, Mürsel Gazi Murat Mesleki ve Teknik Lisesi, Dr.Müjgan Calp Gökçora Sağlık Meslek Lisesi ve Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasının asfalt yapımı da gerçekleştirildi.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme