Kaza yapan minibüsten Afgan mülteciler çıktı

Karamürsel’de iki kamyon ve bir minibüsün de karıştığı trafik kazasında minibüste bulunan 4 kadın bir çocuk olmak üzere 14 Afganistan uyruklu oldukları mülteciler çıktı.

Kaza yapan minibüsten Afgan mülteciler çıktı Karamürsel Haber

Ayrıntılı Haber Gazeteniz KırkBirBuçuk'da Bayilerde.

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi D-130 karayolu Beton Yol mevkii Yalova istikametinde 81 DV 853 plakalı Tır, 16 NN 71 plakalı kamyonun arasında sıkışan 07 AHM 03 plakalı T. B. (32) yönetimindeki minibüs kaza yaptı, yaşanan kazada minibüste bulunan 4 kadın 1 çocuk olmak üzere 14 Afganistan uyruklu oldukları belirtilen mültecilerden 6 kişi hafif şekilde yaralanarak Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesine ve Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırılarak yapılan tedavilerinin ardından Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne getirilen ve burada yapılan sorgularının ardından Kocaeli İl Göçmen Müdürlüğüne teslim edilirken mültecileri taşıyan minibüsü kullanan T. B. adliyeye sevk edilirken polis kaza ve mültecilerle ilgili soruşturma başlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme