Yarın Eğitime Devam Edilecektir

KARAMÜRSEL'de yarın 20 ocak 2016 çarşamba günü okullar tatil mi sorusunun yanıtı cevaplandı Yarın Eğitime Devam Kocaeli'de bugün okullar tatil edilmişti.

Yarın Eğitime Devam Edilecektir Karamürsel Haber

KOCAELİ Valiliği yoğun kar yağışı sebebiyle pazartesi günü okulları tatil etmişti. Peki Kocaeli'de okullar yarın da tatil mi? 20 ocak 2016 çarşamba gününe kar tatili uzar mı?

20 ocak 2016 çarşamba günü okulların tatil edilip edilmediği hakkında bir bilgi yoktur. Okullar yüksek ihtimal açıktır.

VALİLİKTEN GELEN AÇIKLAMA SONUCU YARIN EĞİTİME DEVAM EDİLECEKTİR.

 

Kocaeli Valiliğinden yapılan basın açıklaması aşağıdaki gibidir.

Kocaeli il genelinde anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde 20.01.2016 Salı günü eğitim ve öğretime devam edilecektir.

Ancak; taşımalı eğitim sistemi ile gelen öğrenciler, özel eğitim veren rehabilitasyon merkezlerine devam eden öğrenciler için eğitim ve öğretime 19.01.2016 Salı günü, bir gün süre ile ara verilmiştir.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meteorolojinin açıkladığı hava durumu raporlarına bakılacak olursa kar yağışı 19 ocak salı günü de devam edecek.

KARAMÜRSEL HAVA DURUMU

KARAMÜRSEL hava durumu verilerine göre kar yağışı devam ederken yarın hava sıcaklığı -5 derecelere inecek. Karamürsel'de kar yağışı çarşamba günü duracak. Fakat cumartesiye kadar yağışın devam ediceği bilgisi meterolojinin raporlarında görünmekte.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme