Canlı Bomba Patlamadan Yakalandı

İstanbul'da Aksaray Metrosu'nda şüpheli bir kişi polis ekiplerinin yürüttüğü çalışma ile yakalandı. Canlı bombanın üzerinden patlayıcı çıktı.

Canlı Bomba Patlamadan Yakalandı Bölgesel

Polis ekipleri Aksaray Metrosu'nda saat 15.00 sıralarında şüpheli bir şahsı durdurdu. Şüphelinin üzerini arayan ekipler patlamaya hazır halde bomba kalıpları buldu. Üzerinden bomba çıkan şüpheli ifadesi alınmak üzere Emniyet'e götürüldü.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Şube Müdürlüğü ekiplerinin, 4 canlı bombanın eylem yapmak için şehre geldiği bilgisi üzerine alarma geçtiği öğrenildi. Canlı bombaları yakalamak için harekete geçen ekipler birini Aksaray-Havalimanı metrosunda gözaltına aldı.

Emniyet'in taksi durakları ve taksicileri şüpheli şahıslar konusunda anonslarla uyardığı belirtildi.

Not : Şüpheli gördüğünüz kişileri 155 polis ihbar hattını arayarak bildiriniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

suna gök @aman dikkat

16 Ocak 2016 19:57

allah korusun her yerde bu şerefsizler polis güçleri çalışıyor bizde duyarlı olmalıyız

mine kerimoğlu @terör

16 Ocak 2016 16:58

terörü lanetliyoruz böyle patlamalarla nekadar acımasız olduklarını gösteriyorlar korkutucu bir haber herkes dikkatli olmalı

Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme