Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar;

‘CHP Karamürsel İlçe teşkilatı Kesinlikle İstifayı Düşünmüyor’

Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar; Siyaset

CHP’de Kandıra krizi yapılan tüm temaslara rağmen çözülemeyerek, İlçe Başkanı ve 14 kişilik ilçe yönetimi, İl Başkanı Cengiz Sarıbay’dan randevu alarak istifalarını sunarken, Karamürsel CHP İlçe Örgütü kesinlikle istifa düşünmüyor.

 

HATANIN FARKINDA
Kandıra İlçe Örgütü’nün aldığı istifa kararını değerlendiren Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, “Bizim en başta söylediklerimizin arkasındayız. İl yönetim kurulu listesi ve kurultay delege listesi belirlenirken hatalar yapıldı. İl başkanı da bu hataların farkında. Fakat açılan yaraları sarmak için Sarıbay, elinden geleni yapıyor. Biz bunun farkındayız. Bu sebeple Karamürsel İlçe Örgütü’nün bir kırgınlığı yok. Kandıra İlçe Örgütü’nün de istifa etmesini istemezdim” dedi. Ayrıntılı Devamı İçin Gazetemize Bayilerden Ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme