Vapur'dan Atlayan Kadının Bıraktığı Not ''OĞLUMA İYİ BAKIN !''

Gebze'de 33 yaşındaki Fadime Ünal 'Oğluma iyi bakın' yazılı not bıraktıktan sonra Eskihisar-Topçular arasında sefer yapan arabalı vapurdan atladı.

Vapur'dan Atlayan Kadının Bıraktığı Not ''OĞLUMA İYİ BAKIN !'' Bölgesel

Olay dün saat 22.30 sıralarında, Gebze Eskihisar açıklarında meydana geldi. Eskihisar-Topçular arasında sefer yapan arabalı vapur yaklaşık 150 metre açıldıktan sonra bir kadın denize atladı. Vapur seferini durdururken, Sahil Güvenlik'e haber verildi. Vapurdan atlayan kişinin otobüsle İzmir'e giden Fadime Ünal olduğu belirlendi. İzmir Buca'da oturan Fadime Ünal'ın vapurda bıraktığı çantasının içerisinde bıraktığı mektup bulunurken, 10 yaşındaki oğlu için yakınlarına 'Oğluma iyi bakın' yazdığı belirlendi. Gece, Sahil Güvenlik denizden ve helikopterle havadan arama çalışması yaparken, çalışmalar bir süre sonra sonlandırıldı. Arabalı vapur yaklaşık 1,5 saat sonra seferine devam ederek Topçular'a gitti.
Arama çalışmalarına sabah yeniden devam edildi. Sahil Güvenlik ekipleri ve dalgıçlar denizde, jandarma ekipleri ise denizde arama yaptı. Denizdeki dalgalar nedeniyle arama çalışmaları güçlükle yapılıyor. 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

derya @

16 Ocak 2016 16:32

başımız sağolsun kim bilir neler çekti. her gün kadına şiddetleri izliyoruz haberlerde buda öyle birşeydir çocuğuda varmış allah rhmet eğlesin

tuna bora @vapur

16 Ocak 2016 16:17

vapurdan atlamalara artık bir önlem alınmalı daha öncedende bu tip haberleri gördük devlet bir önlem almalı

öner @:(

16 Ocak 2016 14:17

allah bilir ne derdi vardı kadının allah rahmet eylesin ogluda varmış yazık

gürsoy tınkılış @cesedi yok

15 Ocak 2016 19:27

cesedine hala ulaşamamışlar deniz altı yuttu kadını oğluna allah sabır versin

HABEROLDUN.COM SON DAKİKA OKU

CANLI ANLIK HABER AKIŞI

Haber Scripti: Medya İnternet