Karamürsel İdman Yurdu Takımının İşi Çok Zor

1.Küme A Grubu’nun kümede kalma mücadelesin önemli doksan dakikası

Karamürsel İdman Yurdu Takımının İşi Çok Zor Spor

Karamürsel İdman Yurdu ile Çamlıtepe ile deplasmanda Şeker Pınar Stadın da 2 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de oynayacak.

 

1.Amatör Küme A Grubu’nda genç kadrosuyla bir çok yaş kategorisinde aynı kadroyla mücadele eden Karamürsel İdman Yurdu, 2 Ocak Cumartesi günü deplasmanda kümede kalma mücadelesi verecek, Rakibine yenildiği taktirde Karamürsel İdman Yurdu kümede kalma şansını bitirmiş olacak.

 

Birinci Amatör Küme A Grubu'nda kümede ilk düşen ekip Yeniköy oldu. İkinci ekip ise Karamürsel İdman Yurdu rakiplerinin bir adım gerisinde mücadeleye devam ediyor. Karamürsel İdman Yurdu ligde kalan üç karşılaşmasını kazanması ve rakiplerinin puan kaybetmesi gerekiyor. Çamlıtepe ekibi hafta sonu kendi sahasında oynayacağı Karamürsel İdman Yurdu karşılaşmasını kazanması halinde kümede kalışını ilan edecek. İki takım için önemli doksan dakika sonucunda çıkacak sonuçta Karamürsel İdman Yurdu Yenildiği taktirde kümeden düşecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme