Yarın Okullar Tatil Mi ? 4 Ocak Pazartesi

Geçtiğimiz hafta Çarşamba gününden itibaren Türkiye genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Kocaeli'de okullar tatil edilmişti. Peki 4 Ocak Pazartesi okullar tatil mi ?

Yarın Okullar Tatil Mi ? 4 Ocak Pazartesi Karamürsel Haber

 Kocaeli genelinde olumsuz hava koşulları nedeni ile Yarın okulların tatil olucağı hakkında Valilikten henüz bir açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz hafta ile birlikte soğuk havalar ve kar yağışı nedeniyle öğrencilerin, ''yarın okullar tatil mi?'' sorusu bugünün en çok sorulan sorularının başında yer alıyor. Öğrenciler büyük bir merakla bu sorunun cevabını sormaya başladı. 4 Ocak Pazartesi için okulların tatil edilip edilmeyeceği hakkındaki tüm gelişmeler haberimizde...

Valilik hesaplarına yönelik yapılan saldırılarla ilgili Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi alarma geçti. Başta Kocaeli Valiliği olmak üzere, Kocaeli Belediyesi resmi internet sitesine siber saldırılar gerçekleşiyor. Saldırıyı yapanlar hakkında araştırma başlatıldı.

 

Aşağıdaki sahte hesaptan yapılan açıklama akılları karıştırdı. Valilikle görüştük, şuan için yarın okulların tatil edilmesi söz konusu değil.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme