Karamürsel Deniz Otobüsü Seferleri Yapılmadı

Karamürsel'de ve İzmit Körfezi'nin doğusunda etkili olan sis, görüş mesafesini yer yer 100 metreye kadar düşürürken, vapur ve deniz otobüsü seferleri de yapılamadı. Karamürsel'de bu sabah erken saatlerde etkili olan sis, görüş uzaklığını 100 metreye kadar düşürünce bu sabah Büyükşehir Belediyesi'nin İzmit'ten ile Karamürsel'e kadar olan hat üzerindeki deniz otobüsü seferleri yapılmadı.

Karamürsel Deniz Otobüsü Seferleri  Yapılmadı Karamürsel Haber

Karamürsel'de ve  İzmit Körfezi'nin doğusunda etkili olan sis, görüş mesafesini  yer yer 100 metreye kadar düşürürken, vapur ve deniz otobüsü seferleri de yapılamadı.

Karamürsel'de bu sabah erken saatlerde  etkili olan sis, görüş uzaklığını 100 metreye kadar düşürünce bu sabah Büyükşehir Belediyesi'nin İzmit'ten ile Karamürsel'e kadar olan hat üzerindeki deniz otobüsü seferleri yapılmadı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme