Kocaeli Millet Vekili Mehmet Akif YILMAZ

AK Parti 26. Dönem Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif YILMAZ ilçemizi ziyarette bulundu.

Kocaeli Millet Vekili Mehmet Akif YILMAZ Siyaset

Kocaeliden 26. dönem Milletvekili olarak seçilen Mehmet Akif YILMAZ 28 aralık pazartesi günü Karamürsel ilçemizde bir dizi ziyaretlerder bulundu. Kendisine Akparti ilçe başkanı Recep DEMİREL ile yönetim kurulu ve kadın kolları başkanı Nurcan AYDIN eşlik etti.

Program öncesi Öğle namazlarını ilçemiz merkez camisinde kılan YILMAZ, namaz çıkışı Belediye başkanımız YILDIRIM'a ziyarette bulundu, burada Karamürselde yapılacak olan projeler hakkında konuşuldu.

YILMAZ ardından İlçe kaymakamı Ahmet NARİNOĞLU'nu makamında ziyaret etti. Kendisiyle sohbet edip fikir alışverişinde bulundu. Kaymakamlık çıkışı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ve İlçe Spor Müdürlüklerine ziyarette bulunarak programını bitirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme