Şinasi Yazar en sert çıkışı yaptı

İl yönetimi kurultay delege listesine isim veremeyen ilçelerin başkanları yaptıkları açıklamalarla karara tepki gösterdi.

Şinasi Yazar en sert çıkışı yaptı Siyaset

İl yönetimi kurultay delege listesine isim veremeyen ilçelerin başkanları yaptıkları açıklamalarla karara tepki gösterdi.

Yapılan kurulyat sonrası en sert çıkışı ise Şinasi Yazar yaptı.

Şinasi Yazar İl başkanıyla ilgili bir sıkıntım yok. Doğru isim olduğunu düşünüyorum. Ancak il yönetimi ve kurultay delegasyonunu belilerken biraz duygusal davrandı, sağlıklı karar veremedi. Partimizi Kocaeli’de toparlayacaklarına inanıyorum. CHP il kurultayında biz biraz mağdur olduk. Başkanımızın takdiri bu, fakat hata yaptığını düşünüyorum. Bu hataya da diğer ilçe başkanlarının çok fazla diretmesinden dolayı düştüğünü tahmin ediyorum. İzmit ve Gebze ilçeleri sürece çok müdahil oldu. Başkan da hatasını fark etti, ama geç kaldı. Karamürsel olarak gönlümüzü alma şeklini kendisine bildireceğiz. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme