Ellerinde Bıçakla Okulu Bastılar

Karamürsel’de iki arkadaşını yanına alarak yanında getirdiği bıçakla Karamürsel Alp Anadolu Lisesini bastı.

Ellerinde Bıçakla Okulu Bastılar Karamürsel Haber

Karamürsel’de bir lisede öğretmenler ve öğrenciler korkulu dakikalar yaşadı. Kız kardeşine küfür etti iddiasıyla abi E.T. (18) arkadaşları Ü.U.(18) ve U.E.(18) ve yanına aldığı bıçakla Karamürsel Alp Anadolu Lisesi’ni bastı.

 

İddialara göre Karamürsel Alp Anadolu Lisesinde okuyan E.T. (15) adlı kız aynı sınıfta okuyan A.Ö.’le (16) aralarında tartışma yaşandı, bu tartışma sonucunda E.T. adlı kız bunu abisi E.T.’ye haber vermesinin ardından E.T. adlı kişi arkadaşları Ü.U. ve U.E. ile ve yanın aldığı bıçakla Karamürsel Alp Anadolu Lisesine gelerek A.Ö. ile tartışmaya başladığı bu sırada A.Ö. ve arkadaşı M.K.K. (15) kolundan ve vücudunun çeşitli yerlerinde yaralanırken okulu basan şahıslar daha sonra polis tarafından yakalanarak ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Polis olay ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

alininkarniacikti @Sizi Küçük ergenler

23 Aralık 2015 23:21

ben o okulda okudum sizi küçük ergenler.bizim zamanımızda boyle seyler yoktu boylar 1.40 bıcaklar falan fisman yuzunde sivilceleri sayılır gelip neler yapıyolar o okulun ogretmenlerı mudurleri birtanedir sizi kucuk ergenler bitti.

Haber Scripti: Medya İnternet