Karamürselli Bayrakdar İstanbul a başkan oldu

Karamürsel’li Bayrakdar İstanbul’a başkan oldu. Kocaeli Vergi Dairesi eski başkanı Bekir Bayrakdar Muhasebat Genel Müdürlüğü görevinden İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı görevine getirildi.

Karamürselli Bayrakdar İstanbul a başkan oldu Karamürsel Haber

Bayrakdar İstanbul’a başkan oldu

Kocaeli Vergi Dairesi eski başkanı Bekir Bayrakdar Muhasebat Genel Müdürlüğü görevinden İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı görevine getirildi.

2005 ve 2008 yılları arasında Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığını yürüten Bekir Bayrakdar, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığına getirildi. Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı iken çeşitli görevlerde bulunan Bayrakdar, en son Muhasebat Genel Müdürlüğü görevine getirilmişti. Bayrakdar Muhasebat Genel Müdürlüğünden İstanbul Vergi Dairesine başkan olarak atandı.

 

BAYRAKDAR KİMDİR?

1971 yılında Karamürsel ilçesine bağlı Ereğli beldesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ereğli İlköğretim okulunda, lise öğrenimini ise İzmit Endüstri Meslek Lisesinde tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun oldu. 1996 yılında Hesap Uzman Yardımcılığına, 2001 yılında da Hesap Uzmanlığına atandı. 2005 - 2008 tarihleri arasında Kocaeli Vergi Dairesi Başkanlığı görevini yürüten, Bayrakdar son olarak Muhasebat Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme