Dün yaşanan trafik kazasında yaralanan üç kişi taburcu oldu

Karamürsel'de dün akşam Kayacık mahallesi D-130 Karayolu Karamürsel Anadolu İmam hatip lisesi önünde meydana gelen kazada Askere giden arkadaşlarını uğurlamak için konvoy yapan arkadaşların 77 ES 762 ve 41 JA 814 Plakalı araçların karıştığı kaza sonrası yaralanan Yunus K. (23) ,Hayati G. (43) Fatih G. (32) Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırılan yaralıların taburcu olduğu ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Dün yaşanan trafik kazasında yaralanan üç kişi taburcu oldu Polis

Karamürsel'de dün akşam Kayacık mahallesi D-130 Karayolu Karamürsel Anadolu İmam hatip lisesi önünde meydana gelen kazada  Askere giden arkadaşlarını uğurlamak için konvoy yapan arkadaşların 77 ES 762 ve 41 JA 814 Plakalı araçların karıştığı kaza sonrası yaralanan Yunus K. (23) ,Hayati G. (43) Fatih G. (32)  Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırılan yaralıların taburcu olduğu ve sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme