YELKEN KULÜBÜ 2015 YILI BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

KARAMÜRSEL YELKEN KULÜBÜ 2015 YILI BAŞARI ÖDÜLLERİNİ VERDİ Karamürsel Yelken Kulübü 2015 Yılı Basari Ödülleri Sporcular veliler ve Yönetimin katılımı ile Yelken Kafe'de düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Bu yıl içerisinde kulübün adına katildiklari yarislarda elde ettikleri derecelere göre değerlendirilen sıralamada ilk 5 sporcusuna Basari Plaketi verilerek başarılarının devamı dilendi. Velilerin ve sporcularımızın katilimi ile sıcak bir ortamda gecen ödül töreni iyi dileklerin sunulması ile sona erdi.

YELKEN KULÜBÜ  2015 YILI BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Karamürsel Haber

KARAMÜRSEL YELKEN KULÜBÜ 2015 YILI BAŞARI ÖDÜLLERİNİ VERDİ
Karamürsel Yelken Kulübü  2015 Yılı Basari Ödülleri Sporcular veliler ve Yönetimin katılımı ile Yelken Kafe'de düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Bu yıl içerisinde kulübün adına katildiklari yarislarda elde ettikleri derecelere göre değerlendirilen sıralamada ilk 5 sporcusuna Basari Plaketi verilerek başarılarının devamı dilendi. Velilerin ve sporcularımızın katilimi ile sıcak bir ortamda gecen ödül töreni iyi dileklerin sunulması ile sona erdi.

İŞTE 2015 BİRİNCİLERİ
1.Oya Cansever
2.Arda Toksoy 
3.Muhammed Omer Yigit
4.Ugur Erkan
5.Teoman Teksel

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme