İki arkadaş IŞİD'e mi katıldı?

Karamürsel'de 19 yaşında iki arkadaşın birlikte IŞİD’e katılmak üzere kaçtıkları iddia edildi Karamürselli olan 19 yaşındaki E.Ö. ile 19 yaşındaki H.S.Y. adlı iki arkadaşın, Suriye ve Irak’ta faaliyet gösteren Irak Şam İslam Devleti’ne (IŞİD) katılmak üzere geçtiğimiz çarşamba günü Hatay’a oradan da illegal yollarla sınır dışına çıktıkları iddia edildi.

İki arkadaş IŞİD'e mi katıldı? Karamürsel Haber

Karamürsel’de 19 yaşında iki arkadaşın birlikte IŞİD’e katılmak üzere kaçtıkları iddia edildi

Karamürselli olan 19 yaşındaki E.Ö. ile 19 yaşındaki H.S.Y. adlı iki arkadaşın, Suriye ve Irak’ta faaliyet gösteren Irak Şam İslam Devleti’ne (IŞİD) katılmak üzere geçtiğimiz çarşamba günü Hatay’a oradan da illegal yollarla sınır dışına çıktıkları iddia edildi.

 

POLİSE BAŞVURDULAR

Her iki aile çocuklarının IŞİD’e kaçtığı iddiasıyla polise başvuruda bulundu. Çocuklarından henüz haber alamayan aileler, sanal yollarla çocuklarına çağırıda bulunuyor. Sosyal medyada çocukların dönmeleri için “Annen fenalaştı hemen geri dönün” mesajı yayımlanması dikkat çekiyor.

 


Yakınları, sosyal medya üzerinden çocuklara dönmeleri konusunda çağrıda bulunuyor.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme