Karamürsel alt yapı da iki transfer.

Alt yapısı ile ilimizde önemli kulüpler arasında yer alan Karamürsel İdman Yurdu iki önemli transfer ile alt yapısını güçlendirdi.

Karamürsel alt yapı da iki transfer. Spor

Alt yapıda yetiştirdiği futbolcular ve elde ettiği başarılar ile ilimizde örnek gösterilen kulüpler arasında yer alan Karamürsel İdman Yurdu alt yapıya takviye yapmaya devam ediyor. Alt yapıda artık il dışında olan Türkiye Şampiyonası’nda başarı yakalamak isteyen Siyah - -Beyazlı kulüp ilk olarak Karamürsel Barbarosspor’dan forvet ve kanat mevkiin de görev yapan Mert Akbağ ile anlaştı. İkinci transferi ise Çamçukurspor’un başarılı kanat ve forvet oyuncusu Melih Han Genç oldu. Karamürsel İdman Yurdu’nun bu iki transferi de 2001 doğumlu oldukları için U-14 ve üstü bütün kategorilerde görev yapabilecekler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme