Karamürsel Eğitim-Bir-Sen'den Gecikmeli Öğretmenler Günü Kutlaması

Karamürsel Eğitim Bir-Sen'den gecikmeli öğretmenler gününü kutlamasını Karamürsel Zevk-in Cafe’de geçtiğimiz Pazar günü yaptı. Karamürsel Eğitim Bir-Sen tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamasına yaklaşık bir hafta sonra Karamürsel Zevkin Cafe’de düzenlenen kahvaltıya çok sayıda sendikaya bağlı eğitimciler eşleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı.

Karamürsel Eğitim-Bir-Sen'den Gecikmeli Öğretmenler Günü Kutlaması Karamürsel Haber

Karamürsel Eğitim-Bir-Sen’den Gecikmeli Öğretmenler Günü Kutlaması

Karamürsel Eğitim Bir-Sen’den gecikmeli öğretmenler gününü kutlamasını Karamürsel Zevk-in Cafe’de geçtiğimiz Pazar günü yaptı.

Karamürsel Eğitim Bir-Sen tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamasına yaklaşık bir hafta sonra Karamürsel Zevkin Cafe’de düzenlenen kahvaltıya çok sayıda sendikaya bağlı eğitimciler eşleri ve çocuklarıyla birlikte katıldı.

 

Karamürsel Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Öğcem ve yönetim kurulu üyeleri tarafından 24 kasım öğretmenler günü kutlama programına Kocaeli Eğitim Bir-Sen Şube Başkan Yardımcısı Serkan Varen ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Kahvaltının ardından konuşma yapan Karamürsel Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Kamuran Öğcem, eğitimin ve öğretmenlerin öneminden bahsederek, Eğitim Bir Sen ailesinin ve eğitim camiasının öğretmenler gününü kutladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet