Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi yabancı konularıyla önemli projeye imza attı

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi yabancı konularıyla önemli projeye imza attı Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin çağrısıyla Erasmus + Gençlik Programı Ana Eylem 1 Bireylerin öğrenme hareketliliği Gençler ve Gençlik Çalışanları için Hareketlilik Projesi kapsamıyla Bosna Hersek, Yunanistan, Makedonya, Litvanya’dan olmak üzere öğrencileri ağırlayarak önemli projeye imza attı.

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi  yabancı konularıyla önemli projeye imza attı Karamürsel Haber

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi yabancı konularıyla önemli projeye imza attı

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin çağrısıyla Erasmus +  Gençlik Programı Ana Eylem 1 Bireylerin öğrenme hareketliliği Gençler ve Gençlik Çalışanları için Hareketlilik Projesi kapsamıyla Bosna Hersek, Yunanistan, Makedonya, Litvanya’dan olmak üzere öğrencileri ağırlayarak önemli projeye imza attı.

Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin 2015 teklif çağrısı döneminde başvurduğu ve  Türkiye Ulusal Ajansınca kabul edilen Erasmus +  Gençlik Programı Ana Eylem 1 Bireylerin öğrenme hareketliliği Gençler ve Gençlik Çalışanları için Hareketlilik Projesi “ Daha Çok Güven! Daha Az Kork! (The More Trust! The Less Fear!) isimli proje 20-28 Kasım 2015 tarihleri arasında Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde başarıyla gerçekleştirildi.

Proje hakkında bilgi veren Karamürsel Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hasan Dalkıran, ‘Projemize biz dahil 4 ülkeden; Bosna Hersek, Yunanistan, Makedonya, Litvanya’dan 6 şar katılımcı iştirak etti. Yapılan çalışmalarda katılımcılara, gençlerin meslek seçimlerinde isabetli davranma, çeşitli meslek bilgileri, bireylere meslek seçiminde etki eden faktörler, karar alma ve uygulama etkinlikleri verildi.

Projenin hedeflerinden olan kültür geceleri düzenlendi, yabancı dil gelişimi çalışmaları da yapıldı. Projemizdeki eğitimlere uygun çeşitli motivasyon oyunları oynandı, kültürel geziler yapıldı. Proje çıktılarından olan 1 adet kamu spotu şeklinde film çekildi.

Projenin finalinde yapılan değerlendirme toplasında katılımcılar, başarılı bir proje gerçekleştirildiğini ve şehrimizden ve ülkemizden çok memnun olarak ayrıldıkları ifade eden Dalkıran, Projede emeği olan herkese öğretmenlerim ve kendi adıma şükranlarımızı sunuyoruz dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme