NETA Bilgisayar Elektronik Bilgi Sistemleri ve Teknik Servisten bir ilk daha

NETA Bilgisayar Elektronik Bilgi Sistemleri ve Teknik Servis Karamürsel'de ilklere imza atmaya devam ediyor.Karamürsel'de bilgisayar,yazılım ve donanın denildiğinde ilk akla gelen isim olan NETA bilgisayar bünyesine Akıllı Yazar Kasa Vera Deltayı'da katarak Karamürsel halkının hizmetine sundu. YENİ ÇIKAN YASAYA GÖRE ALMAK ZORUNLU “Akıllı Yazar Kasa Vera Delta’nın satış sonrası teknik servis hizmetlerini deneyimli uzman teknisyen kadrosu siz değerli müşterilerine sunmakta olan NETA bilgisayar.Karamürsel ve çevre ilçelerde gerek Kurulum ve arıza süreçlerini günlük olarak düzenli bir şekilde koordine edilerek zaman kaybı yaratılmadan müdahalelerin gerçekleşmesi sağlayan ekibi ile işletmelerde doğabilecek kayıpların önüne geçilmesi için değerli müşterilerine bu hizmeti sunmaya başlamıştır. Şirket yetkilisi Sait Mete amaç ve gayelerinin özellikle Karamürsel'de yaşayan esnafların çok uzaklara giderek bu hizmetten yararlanmaması için kalite ve güvende öncü olan NETA bilgisayar bünyesine bu yazar kasayı kattıklarını vatandaşların bu hizmetten faydalabilmesi için artık Hacı ömerağa mah. yeni cami sk 1. aralıkta bulunan Neta bilgisayara gelerek yada 0262 452 44 44 numaralı telefondan kendilerine ulaşılarak bilgi alabileceklerini bildirdi. EFT POS Özellikli Mobil Yazar Kasa Teknik satış ve teknik servis bölümlerini tek bir çatıda toplayıp Hacı ömerağa mah. yeni cami sk 1. aralıkta bulunan hizmet binasında siz değerli müşterilerine servis hizmeti sunmaktadır. Profesyonel, işinde uzman satış ve teknik ekip desteğini kurulum öncesi ve sonrasında sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.. Vera Delta yeni nesil ÖKC ve EFT-POS özellikleri yanı sıra birçok sektörde kullanılmakta olan ön ödemeli sistemlerin(yemek ödeme sistemleri, şehir içi ulaşımda kullanılan akıllı bilet sistemleri v.b)kendi bünyesinde kullanımını destekleyebilecek şekilde uygulamaları da kullanıcılarına sunmayı hedeflemektedir.

NETA Bilgisayar Elektronik Bilgi Sistemleri ve Teknik Servisten bir ilk daha Karamürsel Haber

NETA Bilgisayar Elektronik Bilgi Sistemleri ve Teknik Servis Karamürsel'de ilklere imza atmaya devam ediyor.Karamürsel'de bilgisayar,yazılım ve donanın denildiğinde ilk akla gelen isim olan NETA bilgisayar bünyesine Akıllı Yazar Kasa Vera Deltayı'da katarak Karamürsel halkının hizmetine sundu.

YENİ  ÇIKAN  YASAYA  GÖRE  ALMAK  ZORUNLU

“Akıllı Yazar Kasa Vera Delta’nın satış sonrası teknik servis hizmetlerini deneyimli uzman teknisyen kadrosu ile siz değerli müşterilerine sunmaya başlayan   NETA bilgisayar  karamürsel ve çevre ilçelerde gerek  Kurulum ve arıza süreçlerini günlük olarak düzenli bir şekilde koordine edilerek zaman kaybı yaratılmadan müdahalelerin gerçekleşmesi sağlayan ekibi ile işletmelerde doğabilecek kayıpların önüne geçilmesi için değerli müşterilerine bu hizmeti sunmaya başlamıştır.

Şirket yetkilisi Sait Mete amaç ve gayelerinin özellikle Karamürsel'de yaşayan esnafların çok uzaklara giderek bu hizmetten yararlanmaması için kalite ve güvende öncü olan NETA bilgisayar bünyesine bu yazar kasayı kattıklarını vatandaşların bu hizmetten faydalabilmesi için artık Hacı ömerağa mah. yeni cami sk 1. aralıkta bulunan Neta bilgisayara gelerek yada 0262 452 44 44 numaralı telefondan kendilerine ulaşılarak bilgi alabileceklerini bildirdi.

EFT  POS  Özellikli  Mobil  Yazar  Kasa

Teknik satış ve teknik servis bölümlerini tek bir çatıda toplayıp Hacı ömerağa mah. yeni cami sk 1. aralıkta bulunan hizmet binasında siz değerli müşterilerine servis hizmeti sunmaya başlamıştır.

Profesyonel, işinde uzman satış ve teknik ekip desteğini kurulum öncesi ve sonrasında sizlere sunmaktan mutluluk duyarız..

Vera Delta yeni nesil ÖKC ve EFT-POS özellikleri yanı sıra birçok sektörde kullanılmakta olan ön ödemeli sistemlerin(yemek ödeme sistemleri, şehir içi ulaşımda kullanılan akıllı bilet sistemleri v.b)kendi bünyesinde kullanımını destekleyebilecek şekilde uygulamaları da kullanıcılarına sunmayı hedeflemektedir.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme