Öğretmenler, günlerini oynayarak kutladılar

Öğretmenler, günlerini oynayarak kutladılar Karamürsel Necdet Calp İlkokulu öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler gününü oyun havaları eşliğinde oynayarak kutladılar. Karamürsel Necdet Calp İlkokulu Okul Aile Birliği 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okulun konferans salonunda okul öğretmenlerine unutulmaz kutlamayla öğretmenlerin günlerini kutladı. Necdet Calp İlkokulu konferans salonunda düzenlenen öğretmenler günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yapan okul aile birliği başkanı Nehir Karacan, ‘“Öğretmenler hiçbir zaman emekli olmaz. Öğretmenler ölene kadar öğretendir. İnsanlık tarihinin en önemli mesleği öğretmenliktir. Avukatlar, doktorlar başarılıysalar, iyi işler yapıyorlarsa bunlar öğretmenleri sayesindedir” dedi. Daha sonra Necdet Calp İlkokulu Müdürü Lokman Acar ise yaptığı konuşmada ‘Her meslek kutsal ama öğretmenlik mesleği çok farklı bir meslek. Çünkü elindeki malzeme insan. Yetiştirdiği, hizmet ettiği, çabaladığı, uğraştığı şey insan. Bu nedenle bütün meslektaşlarımın günlerini kutluyorum dedi. Konuşmaların ardından Karamürsel TEMA Vakfı Başkanı Nilgün Önal ve yönetim kurulu üyeleri Karamürsel Necdet Calp İlkokulunda bulunan bütün öğretmenlere birer cam fidanı hediye ederek öğretmenleri ağaç sahibi yaptı. Öğretmenler Okul Aile Birliği ve okul velilerin hazırladıkları ikramların ardından Piyanist Şaban Gümüşalan’ının bir birinden güzel çaldığı parçalarla birlikte gönüllerince eğlenerek günlerini kutladılar

Öğretmenler, günlerini oynayarak kutladılar Karamürsel Haber

Öğretmenler, günlerini oynayarak kutladılar

Karamürsel Necdet Calp İlkokulu öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler gününü oyun havaları eşliğinde oynayarak kutladılar.

Karamürsel Necdet Calp İlkokulu Okul Aile Birliği 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla okulun konferans salonunda okul öğretmenlerine unutulmaz kutlamayla öğretmenlerin günlerini kutladı.

Necdet Calp İlkokulu konferans salonunda düzenlenen öğretmenler günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yapan okul aile birliği başkanı Nehir Karacan, ‘“Öğretmenler hiçbir zaman emekli olmaz. Öğretmenler ölene kadar öğretendir. İnsanlık tarihinin en önemli mesleği öğretmenliktir. Avukatlar, doktorlar başarılıysalar, iyi işler yapıyorlarsa bunlar öğretmenleri sayesindedir” dedi. Daha sonra Necdet Calp İlkokulu Müdürü Lokman Acar ise yaptığı konuşmada ‘Her meslek kutsal ama öğretmenlik mesleği çok farklı bir meslek. Çünkü elindeki malzeme insan. Yetiştirdiği, hizmet ettiği, çabaladığı, uğraştığı şey insan. Bu nedenle bütün meslektaşlarımın günlerini kutluyorum dedi.

Konuşmaların ardından Karamürsel TEMA Vakfı Başkanı Nilgün Önal ve yönetim kurulu üyeleri Karamürsel Necdet Calp İlkokulunda bulunan bütün öğretmenlere birer cam fidanı hediye ederek öğretmenleri ağaç sahibi yaptı. Öğretmenler Okul Aile Birliği ve okul velilerin hazırladıkları ikramların ardından Piyanist Şaban Gümüşalan’ının bir birinden güzel çaldığı parçalarla birlikte gönüllerince eğlenerek günlerini kutladılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme