Astsubaylar 125. yıllarını kutlamak için Karamürsel’e geldi

Astsubaylar 125. yıllarını kutlamak için Karamürsel’e geldi Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda düzenlenen Deniz Astsubay Okulları’nın 125. Kuruluş Yıldönümü için İstanbul’dan Deniz Otobüsüyle 350 muvazzaf ve emekli astsubaylar Karamürsel’e geldi. Her yıl geleneksel olarak Yalova ili Altınova İlçesine bağlı Karamürsel Bey Eğitim Merkezindeki Deniz Astsubay Okulunun Kuruluş Yıl dönemi törenlerine katılmak üzere Karamürsel’e deniz yoluyla gelen emekli 350 muvazzaf ve emekli astsubaylar otobüslerle Karamürsel Bey Eğitim Komutanlığına götürüldü. Geleneksel hale gelen ve bu yılda 125. yılını kutlayan Karamürsel Bey Eğitim Merkezi Deniz Astsubay Okulları kuruluş yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere İstanbul’dan Deniz Otobüsüyle gelen 350 muvazzaf ve emekli astsubaylar Karamürsel İskelesinde inerek kendilerini bekleyen otobüslerle Karamürsel Bey Eğitim Merkez Komutanlığına götürüldü, Sabahın erken saatlerinde bir anda Karamürsel sahilinde 350 kişiyi gören Karamürselli vatandaşlar bir anda şaşkınlıklarını gizleyemese de daha sonra durumu öğrenince emekli muvazzaf ve emekli astsubayların gelişlerini seyrettiler. Karamürsel Bey Eğitim Merkezinde yapılan tören ve yemeğin ardından yine deniz yoluyla İstanbul’a götürüldüler.

Astsubaylar 125. yıllarını kutlamak için Karamürsel’e geldi Karamürsel Haber

Astsubaylar 125. yıllarını kutlamak için Karamürsel’e geldi

Karamürselbey Eğitim Merkezi Komutanlığı’nda düzenlenen Deniz Astsubay Okulları’nın 125. Kuruluş Yıldönümü için İstanbul’dan Deniz Otobüsüyle 350 muvazzaf ve emekli astsubaylar Karamürsel’e geldi.

Her yıl geleneksel olarak Yalova ili Altınova İlçesine bağlı Karamürsel Bey Eğitim Merkezindeki Deniz Astsubay Okulunun Kuruluş Yıl dönemi törenlerine katılmak üzere Karamürsel’e deniz yoluyla gelen emekli 350 muvazzaf ve emekli astsubaylar otobüslerle Karamürsel Bey Eğitim Komutanlığına götürüldü.

Geleneksel hale gelen ve bu yılda 125. yılını kutlayan Karamürsel Bey Eğitim Merkezi Deniz Astsubay Okulları kuruluş yıl dönümü kutlamalarına katılmak üzere İstanbul’dan Deniz Otobüsüyle gelen 350 muvazzaf ve emekli astsubaylar Karamürsel İskelesinde inerek kendilerini bekleyen otobüslerle Karamürsel Bey Eğitim Merkez Komutanlığına götürüldü, Sabahın erken saatlerinde bir anda Karamürsel sahilinde 350 kişiyi gören Karamürselli vatandaşlar bir anda şaşkınlıklarını gizleyemese de daha sonra durumu öğrenince emekli muvazzaf ve emekli astsubayların gelişlerini seyrettiler. Karamürsel Bey Eğitim Merkezinde yapılan tören ve yemeğin ardından yine deniz yoluyla İstanbul’a götürüldüler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme