BANKADAN ATLAYAN 4 KİŞİ HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI

Bu akşam saat 17:00 sıralarında gölcük halk bankasına giren soyguncu banka çalışanlarını rehin almıştı rehin alınanlar saldırganın bir anlık dikkatsizliği neticesinde kaçmayı başardıkları belirtildi.Bu esnada panik yaparak bankanın 2.katından atlayan İbrahim F., Meral E. Havva Ç. olmak üzere 4 kişinin ayaklarından yaralandığı yaralılardan 3 tanesi gölcük devlet hastanesine kaldırılırken 1 kişinin durumunun kötü olduğu izmit'te özel bir hastanede ameliyata alındığı bilgisini veren Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri ŞENOL ERGÜNEY yaralıların hiç birinin hayati tehlikesi olmadığını ve gerek Gölcük gerekse Kocaeli genelinde bütün hastanelerde önlem alındığı bilgisini paylaştı.

BANKADAN ATLAYAN 4 KİŞİ HASTANEDE TEDAVİ ALTINA ALINDI Sağlık

Bu akşam saat 17:00 sıralarında gölcük halk bankasına giren soyguncu banka çalışanlarını rehin almıştı rehin alınanlar saldırganın bir anlık dikkatsizliği neticesinde kaçmayı başardıkları belirtildi.Bu esnada panik yaparak bankanın 2.katından atlayan İbrahim U, Meral E. Havva Ç. olmak   üzere 4 kişinin ayaklarından  yaralandığı yaralılardan üçünün gölcük devlet  hastanesine kaldırılırken 1 kişinin durumunun kötü olduğu ve ayak topuğunun parçalandığından dolayı izmit'te özel bir hastanede ameliyata alındığı bilgisini veren  Kocaeli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri  ŞENOL ERGÜNEY yaralıların hiç birinin hayati tehlikesi olmadığını yüksek bir yerden atladıkları için ayaklarında problem olduğunu bir kişinin ise ayağında kırıkları olduğu için ameliyata alındığı ve gerek Gölcük gerekse Kocaeli genelinde bütün hastanelerde önlem alındığı bilgisini paylaştı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme