OLAY YERİNDEN İLK RÖPORTAJ REHİNELER İLE GÖRÜŞÜLDÜ

Bu akşam saat 17:00 saatlerin de Gölcük’ün en merkezi noktası, silahlı soygun girişimine sahne oldu. Halk Bankası Gölcük Şubesi’ne giren kişi ilk olarak içeride bulunan 7 kişiyi serbest bıraktığını ardından 8 kişiyi bir odaya kapattığı odaya kapatılan kişilerin odanın arka camından kaçarak kurtuldukları ve şuan içeride 2 kişinin kaldığı bilgisini veren banka çalışanları çok korktuklarını ve bir çok mesai arkadaşlarının sinir krizi geçirerek ağladığı bilgisi paylaşıldı.

OLAY YERİNDEN İLK RÖPORTAJ REHİNELER İLE GÖRÜŞÜLDÜ Polis

Bu akşam saat 17:00 saatlerin de Gölcük’ün en merkezi noktası, silahlı soygun girişimine sahne oldu. Halk Bankası Gölcük Şubesi’ne giren kişi ilk olarak içeride bulunan 7 kişiyi serbest bıraktığını,ardından 8 kişiyi bir odaya kapattığı odaya kapatılan kişilerin odanın arka camından kaçarak kurtuldukları ve şuan içeride 2 kişinin kaldığı bilgisini veren banka çalışanları çok korktuklarını ve bir çok mesai arkadaşlarının sinir krizi geçirerek ağladığı bilgisini  paylaşıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme