Karamürsel'de halı sahada futbol oynayan genç kalbine yenik düştü

Olay dün akşam Kayacık mahallesi amiral caddesi D-130 Karayolu üzerinde bulunan bir halı sahada akşam saat:18:00 sıralarında arkadaşları ile futbol oynayan Hasan K.(40) isimli genç futbol oynadığı sırada birden yere düştüğü ve fenalaştığı belirtildi.Hemen 112 sağlık ekiplerine haber veren halı saha yetkilileri olay yerine çağırdıkları 112 sağlık ekiplerinin müdahale ettiği ve kalp krizi geçirdiğini tespit ettikleri Hasan. K.(40) isimli şahsı Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldüğü ve burada yapılan tüm müdahalelere rağmen gen adamın kalbine yenik düşerek yaşamını kaybettiği belirtildi. Hasan K ( 40) evli ve 2 çocuk babası olduğu belirtildi.

Karamürsel'de halı sahada futbol oynayan genç kalbine yenik düştü Karamürsel Haber

Olay dün akşam Kayacık mahallesi amiral caddesi D-130 Karayolu üzerinde bulunan bir halı sahada görgü tanıklarının iddialarına göre akşam saat:18:00 sıralarında arkadaşları ile futbol oynayan Hasan K.(40) isimli genç futbol oynadığı sırada birden yere düştüğü ve fenalaştığı belirtildi.Hemen 112 acil sağlık ekiplerine haber veren halı saha yetkilileri olay yerine çağırdıkları 112 sağlık ekiplerinin müdahale ettiği ve kalp krizi geçirdiğini tespit ettikleri Hasan. K.(40)  isimli şahsı Karamürsel Devlet Hastanesine götürüldüğü ve burada yapılan tüm müdahalelere rağmen genç adamın kalbine yenik düşerek yaşamını kaybettiği belirtildi. 
Hasan K ( 40) evli ve 2 çocuk babası olduğu belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme