Karamürsel'de uyuşturucu komasına giren genç hastanelik oldu

Karamürsel sarıkum mah. Adalet sokakta önceki gece bir apartmanın girişinde krize girmiş bir kişi gören vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi. Bonzai tabir edilen uyuşturucu madde içtiği öğrenilen genç, olay yerine gelen 112 görevlileri tarafından uzun süre sakinleştirilmeye çalışıldı.Krize girdiği görülen ismi öğrenilemeyen genç, Sedyeye konularak tedavi için Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Karamürsel'de uyuşturucu komasına giren genç hastanelik oldu Karamürsel Haber

Karamürsel sarıkum mah. Adalet sokakta  önceki gün bir apartmanın girişinde krize girmiş bir kişi gören vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi.

Bonzai tabir edilen uyuşturucu madde içtiği öğrenilen genç, olay yerine gelen polisekipleri ve 112 görevlileri tarafından uzun süre sakinleştirilmeye çalışıldı.Krize girdiği görülen ismi öğrenilemeyen genç, Sedyeye konularak tedavi için Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırıldı.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
Haber Scripti: Medya İnternet
avea fatura ödeme- kredi kartı ile elektrik faturası ödeme elektrik faturası ödeme -TTNET fatura ödeme-kredi kartı ile avea fatura ödeme-Vodafone borç ödeme kredi kartı ile fatura ödeme vodafone fatura ödeme fatura öde ttnet fatura ödeme d-smart fatura ödeme vodafone borç ödeme avea borç ödeme